Zdrój Ciechocinek – mecze, wyniki i tabela

Zdrój Ciechocinek – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: kujawsko-pomorska II (sezon 2024/2025). Regionalna piłka nożna na portalu Aleksandrów Kujawski – dane aktualizowane automatycznie.

Zdrój Ciechocinek
Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: kujawsko-pomorska II • Ciechocinek
R W W W P
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.

Statystyki sezonu 2024/2025

10Pozycja
30Mecze
10Wygrane
5Remisy
15Porażki
50:72Bramki
-22Bilans
35Punkty

Wyniki sezonu 2024/2025

Kol. 30 · 21.06.2025 LTP Lubanie 6:0 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 28 · 08.06.2025 Kujawy Markowice 0:2 Zdrój Ciechocinek W
Kol. 27 · 31.05.2025 Zdrój Ciechocinek 2:0 CT Cukrownik Tuczno W
Kol. 26 · 25.05.2025 Mień Lipno 1:2 Zdrój Ciechocinek W
Kol. 25 · 17.05.2025 Zdrój Ciechocinek 2:2 SS Skrwa Skrwilno R
Kol. 24 · 11.05.2025 Pałuczanka Żnin 2:1 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 23 · 30.04.2025 Zdrój Ciechocinek 0:5 Unia Gniewkowo P
Kol. 22 · 27.04.2025 Noteć Gębice NG 5:0 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 21 · 19.04.2025 Zdrój Ciechocinek 0:3 PK Piast Kołodziejewo P
Kol. 20 · 12.04.2025 Notecianka Pakość 3:0 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 19 · 05.04.2025 Zdrój Ciechocinek 0:3 SS Start Stawki P
Kol. 18 · 29.03.2025 Kujawiak Kruszyn KK 5:0 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 17 · 22.03.2025 Zdrój Ciechocinek 1:1 Kujawianka Izbica Kujawska R
Kol. 16 · 15.03.2025 Zdrój Ciechocinek 2:3 Gopło Kruszwica P
Kol. 15 · 16.11.2024 Zdrój Ciechocinek 3:2 LTP Lubanie W
Kol. 14 · 09.11.2024 Sadownik Waganiec SW 2:2 Zdrój Ciechocinek R
Kol. 13 · 02.11.2024 Zdrój Ciechocinek 1:2 Kujawy Markowice P
Kol. 12 · 26.10.2024 Cukrownik Tuczno CT 1:4 Zdrój Ciechocinek W
Kol. 11 · 19.10.2024 Zdrój Ciechocinek 2:1 Mień Lipno W
Kol. 10 · 12.10.2024 Skrwa Skrwilno SS 4:4 Zdrój Ciechocinek R
Kol. 9 · 06.10.2024 Zdrój Ciechocinek 2:3 Pałuczanka Żnin P
Kol. 8 · 27.09.2024 Unia Gniewkowo 4:2 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 7 · 22.09.2024 Zdrój Ciechocinek 4:0 NG Noteć Gębice W
Kol. 6 · 14.09.2024 Piast Kołodziejewo PK 4:1 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 5 · 06.09.2024 Zdrój Ciechocinek 3:1 Notecianka Pakość W
Kol. 4 · 30.08.2024 Start Stawki SS 1:0 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 3 · 24.08.2024 Zdrój Ciechocinek 1:1 KK Kujawiak Kruszyn R
Kol. 2 · 18.08.2024 Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 Zdrój Ciechocinek W
Kol. 1 · 15.08.2024 Gopło Kruszwica 5:3 Zdrój Ciechocinek P
Kol. 29 · Zdrój Ciechocinek 3:0 SW Sadownik Waganiec W

Nadchodzące mecze

Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.

Tabela ligowa – Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: kujawsko-pomorska II

#DrużynaMWRPBZBS+/-Pkt
1 Unia Gniewkowo 30 23 3 4 102 29 +73 72
2 PKPiast Kołodziejewo 30 21 6 3 71 39 +32 69
3 SSStart Stawki 30 21 4 5 88 29 +59 67
4 Gopło Kruszwica 30 22 1 7 102 49 +53 67
5 NGNoteć Gębice 30 18 1 11 97 51 +46 55
6 SSSkrwa Skrwilno 30 17 4 9 81 61 +20 55
7 Pałuczanka Żnin 30 15 5 10 60 48 +12 50
8 Notecianka Pakość 30 14 2 14 57 52 +5 44
9 KKKujawiak Kruszyn 30 11 3 16 59 82 -23 36
10 Zdrój Ciechocinek 30 10 5 15 50 72 -22 35
11 CTCukrownik Tuczno 30 8 6 16 40 67 -27 30
12 Mień Lipno 30 8 6 16 53 73 -20 30
13 Kujawianka Izbica Kujawska 30 8 3 19 48 79 -31 27
14 LTP Lubanie 30 4 8 18 40 90 -50 20
15 Kujawy Markowice 30 5 4 21 34 93 -59 19
16 SWSadownik Waganiec 30 3 3 24 22 90 -68 12

Inne sezony Zdrój Ciechocinek

O drużynie

Drużyna
Zdrój Ciechocinek
Miasto
Ciechocinek
Rozgrywki
Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: kujawsko-pomorska II
Sezon
2024/2025
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 14:15

Najczęstsze pytania o Zdrój Ciechocinek

Kiedy Zdrój Ciechocinek rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Zdrój Ciechocinek rozegrał ostatni mecz 21.06.2025 na wyjeździe z drużyną LTP Lubanie. Spotkanie zakończyło się porażką 0:6.
Które miejsce zajmuje Zdrój Ciechocinek w tabeli?
Zdrój Ciechocinek zajmuje 10. miejsce w rozgrywkach Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: kujawsko-pomorska II z dorobkiem 35 pkt po 30 meczach (10 zwycięstw, 5 remisów, 15 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Zdrój Ciechocinek?
W ostatnich 5 meczach Zdrój Ciechocinek zanotował 3 zwycięstw, 1 remisów i 1 porażek.
Ile bramek strzelił Zdrój Ciechocinek w sezonie 2024/2025?
W sezonie 2024/2025 Zdrój Ciechocinek strzelił 50 bramek i stracił 72 (bilans bramkowy -22).
Kto prowadzi w tabeli Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: kujawsko-pomorska II?
Liderem Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: kujawsko-pomorska II jest Unia Gniewkowo z dorobkiem 72 pkt. Zdrój Ciechocinek traci do lidera 37 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Zdrój Ciechocinek w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Zdrój Ciechocinek w sezonie 2024/2025 to 4:0 z drużyną Noteć Gębice (22.09.2024).
Jak Zdrój Ciechocinek radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Zdrój Ciechocinek ma bilans 6-3-6 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 4-2-9.
W jakiej lidze gra Zdrój Ciechocinek?
Zdrój Ciechocinek występuje w rozgrywkach Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: kujawsko-pomorska II w sezonie 2024/2025.
Jak Zdrój Ciechocinek wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2023/2024 Zdrój Ciechocinek zajął 8. miejsce (Klasa okręgowa 2023/2024, grupa: kujawsko-pomorska II) z dorobkiem 41 pkt.

🔎 Zobacz też — Ciechocinek

☁️ 13°C ⛅ Pogoda Aleksandrów Kujawski Prognoza 15 dni →
Dziś 🌦️ 23°/13° Pon 🌦️ 20°/12° Wt 🌦️ 18°/13° Śr 🌦️ 19°/11°
🎟️ Wydarzenia Aleksandrów Kujawski Zobacz wszystkie →
🏢 Katalog firm Aleksandrów Kujawski Zobacz wszystkie →